Zwycięske otwarcie stadionu (wideo+ zdjęcia)

Zwycięski powrót na własny stadion po trwającej 10 miesięcy renowacji murawy. Co prawda niektóre prace wokół płyty nie są jeszcze ukończone, ale San powrócił i to udanie do Kłyżowa.

Kłyżowska drużyna wysoko pokonała renomowaną Pogoń Leżajsk chociaż goście w pierwszej połowie częściej byli przy piłce i zagrażali bramce Sanu zwłaszcza z licznych stałych fragmentów gry. Taki obraz gry ustawiła szybko zdobyta przez K. Bąk bramka po rzucie rożnym. Ostatnie 30 minut spotkania to już jednak przewaga gospodarzy udokumentowana dwiema bramkami. Najpierw D. Mroczek w sytuacji sam na sam trafił precyzyjnym strzałem po słupku, a w doliczonym czasie wynik ustalił M. Siek chociaż piłka po jego strzale otarła się jeszcze o J. Sieka.

zdjęcia z meczu - ZOBACZ

San Kłyżów - Pogoń Leżajsk 3:0 (1:0)

1:0 K.Bąk 5'

2:0 D.Mroczek 66'