Udany start rundy rewanżowej

Niezwykle cenne punkty uzyskał San wygrywając w Jeżowem ze Spartą. Warto dodać, że wyjazdowe mecze z tą drużyną nie leżały Sanowi. Ostatni raz wygrał on w Jeżowem jesienią 1999 roku. Potem drużyny grały często w innych ligach lub grupach A klasy, ale spotkały się 5 razy i wszystkie wyjazdowe mecze San przegrywał jedną bramką.

Tym razem było jednak inaczej. W naszej drużynie w porównaniu z poprzednią rundą zagrało 3 nowych zawodników.

Są to pomocnik Marcin Butryn, którzy występował w Wichrach Rzeczyca Długa oraz powracający zawodnicy Sanu  - po 1,5 roku P.Chmiel (pomocnik/napastnik - 65 bramek ligowych goli dla Sanu w karierze) i po 6 miesiącach J.Siek (napastnik - 30 bramek w karierze)

W Pierwszej połowie San zagrał bardziej zachowawczo i można wymienić mocny strzał w słupek D.Cichonia. W drugiej połowie San przeszedł do ataku i okazji było więcej.

Bramka padła w 81 minucie gdy po rzucie wolnym Cichoń główkował znowu w słupek, a odbita piłka spadła na nogę B.Madeja, który z bliska skierował ją do bramki.

Sparta Jeżowe - San Kłyżów 0:1 (0:0)

0:1 B.Madej 81'