San wygrywa w meczu na szczycie! (wideo+zdjęcia)

FiImik z meczu na dole, galeria zdjęć tutaj - zdjęcia.

To był piękny dzień dla zawodników i kibiców Sanu. W spotkaniu, które patrząc na sytuację w tabeli i etap rozgrywek pretendowało do miana meczu sezonu San nie dał najmniejszych szans Rzeczycy, która jeszcze kilka kolejek temu wydawała się być niezagrożonym liderem.

Niesieni dopingiem licznej grupy swoich kibiców goście już do przerwy zaaplikowali gospodarzom trzy bramki. Jak padły bramki  - piękne uderzenie pod poprzeczkę Sulaimana, główka Madeja z najbliższej odległości oraz wykończenie sytuacji sam na sam Mroczka. I chociaż gospodarze robili co mogli nie odpowiedzieli żadnym trafieniem chociaż swoje okazje ku temu stworzyli (podobnie jak zawodnicy Sanu trafili w poprzeczkę).

Przewaga Sanu na 3 kolejki przed końcem wynosi 5 punktów, a jeszcze 4 mecze wstecz to San tracił 6 pkt.

Warto dodać, że zwycięstwem ustanowiono nowy rekord klubu w kategorii kolejne zwycięstwa ligowe. Poprzednie dwie 9 meczowe serie zanotowano w sezonach 1992/93 oraz 2009/10. W tamtych sezonach San awansował do klasy okręgowej, więc...

Wichry Rzeczyca Długa - San Kłyżów 0:3 (0:3)

0:1 R.Sulaiman 18', 0:2 B.Madej 22', 0:3 D.Mroczek 41'