San mistrzem klasy A!

Wciągu kilku dni san wygrał najpierw w czwartek z Czarnymi Lipa ''u siebie'' w Jastkowicach 5:1 wideo

a w niedzielę pokonał w Tarnobrzegu rezerwy Siarki 2:1 wideo. Co ciekawe było to już 4 kolejne wyjazdowe zwycięstwo Sanu Kłyżów z Siarką II.

Polecamy też profesjonalne materiały wideo i galerię meczową wykonane przez  tarnobrzeskie portale.

Nad Wisła 24 - klik   oraz Telewizja Internetowa Wisła - wideo skrót

Niezależnie od wyników ostatniej kolejki San zapewnił już sobie tytuł mistrzowski (poprzednie w 2003 i 2010). To trzecie takie trofeum w gablocie klubu. Oprócz tego San dwukrotnie awansował z drugiego miejsca.

Pobitych zostało też kilka innych klubowych rekordów, ale przyjdzie jeszcze czas na ich podsumowanie.

W barażach o okręgówkę zagra lider po jesieni - Rzeczyca Długa. Jej rywalem będzie Rotunda Krzeszów ewentualnie ŁKS Łowisko.