Zdziary pokonane po golach w końcówce (wideo)

Kolejny horror i wielkie emocje w końcówce meczu zafundowali swoim kibicom zawodnicy Sanu. Pierwsza połowa im nie wyszła i goście ze Zdziar osiągnęli przewagę i prowadzenie. Bramka co prawda wzbudziła wiele kontrowersji i na trybunach i na murawie, ale wynik brzmiał 0:1. Na druga połowę wyszedł już odmieniony San, który osiągnął wyraźną przewagę. Bramka wisiała na włosku, ale przyszło na nią czekać aż do 81 minuty. Wtedy Kamil Błak piękną główką w okienko w sfinalizował doskonałe dośrodkowanie D.Katy. San poszedł za ciosem i zdobył zwycięskiego gola w 89 minucie. Wtedy po faulu na M. Burtrynie piłkę na głowę D.Mroczka wrzucił D.Cichoń. W ten sposób kolejna główka dała wygraną Sanu w małych derbach okolicy.

San Kłyżów - LZS Zdziary 2:1 (0:1)

0:1 Ł.Pachla 31', 1:1 K.Bąk 81', 2:1 D.Mroczek 89'