Wywalczony remis ze Stalą

Po porażce w Stalach i remisie w pucharowym meczu w Chwałowicach (karne zwycięskie dla GZS) San zremisował z drugą drużyna Stali Stalowa Wola. Rezerwy "Stalówki" wystawiły dość mocny skład, bo aż 9 zawodników mieściło się w ostatnich spotkaniach w III ligowej pierwszej drużynie Stali. Mecz był zacięty, obfitował liczne zwroty akcji, które w pierwszej odsłonie spotkania przyniosły po rzucie karnym dla obu drużyn. Wykonawcy jedenastek egzekwowali jest skutecznie chociaż bramkarze rzucali się w prawidłowe rogi.

Po zmianie stron Stal dość szybko objęła prowadzenie po strzale głową po dobrej centrze z boku boiska. San dopiero w końcówce zdołał wyrównać. W 76 minucie po raz drugi Mroczek zdobył wyrównującą bramkę i taki wynik utrzymał się do końca meczu chociaż obie drużyny miały doskonałe okazje do strzelenia kolejnych goli.

zdjęcia z meczu Fotografia Sportowa Damian Kuziora -   zdjęcia fb

San Kłyżów - Stal II Stalowa Wola 2:2 (1:1)

0:1 O.Wojtysiak 14'k, 1:1 D.Mroczek 43'k, 1:2 O.Wojtysiak 49', 2:2 D.Mroczek 76'

San: S.Stój- A.Maziarz (37' P.Kryń, 78' Ł.Cichoń) , T.Kornacki (72' D.Cichoń), M.Siek, K.Białas, N.Siek, K.Bąk, D.Kata, B.Madej, P.Pięta, D.Mroczek