Wygrane derby w Jastkowicach

Zła passa 6 meczów bez wygranej przełamana. Co ciekawe stało się to w Jastkowicach w których w zeszłym sezonie przełamano jeszcze dłuższą 10 meczową passę kolejnych spotkań bez wygranej.W emocjonujących i obfitujących w zwroty akcji derbach gminy San pokonał w Jastkowicach Bukową 3:2! San wystąpił w nowych strojach od firmy Superior Industries Productions Poland.

Chociaż po efektownym strzale (Ł. Brzeziński) w okienko prowadziła Bukowa to już w kilka minut dwie bramki młodych zawodników kłyżowskiej drużyny (N. Siek pierwszy gol w seniorach i P. Kryń) zmieniły wynik na korzyść Sanu. W drugiej połowie wprawdzie P. Kaczmarek znów dał remis Jastkowicom, ale już w chwilę później w 71' minucie zwycięską bramkę dla Sanu zdobył P. Drąg.

Bukowa Jaskowice - San Kłyżów 2:3 (1:2)
1:0 27' Ł. Brzeziński
1:1 34' N. Siek
1:2 37' P. Kryń

2:2 66' P. Kaczmarczyk
2:3 71' P. Drąg