Po udanej rundzie jesiennej

Po pierwszej części sezonu San zajmuje trzecie miejsce w rozgrywkach A klasy. I chociaż pozycja ta nie jest premiowana nawet barażami o awans to była to jedna z najlepszych rund jesiennych Sanu Kłyżów w historii.

Dotychczas dwukrotnie się zdarzyło, że San przegrywał jesienią tylko dwa mecze w A klasie tak jak obecnie.

Było to w sezonie 1992/93 - 11 wygranych, 2 remisy i 2 porażki oraz  2009/10 - 9 wyg. 2 rem. 2 porażki.

Oba sezony kończyły się awansem do klasy okręgowej.

Absolutnym rekordem jest jednak sezon w klasie okręgowej. W 1982/83 jeszcze pod nazwą Olszowiec San przegrał tylko jedno jesienne spotkanie i to w ówczesnej klasie okręgowej 7w - 5r - 1p. Podobnie było w premierowym sezonie w klasie C w 1975/76.

W A klasie 1977/78 również San przegrał jesienią tylko raz i zakończyło się to potem awansem do klasy wojewódzkiej jak nazywano wtedy dzisiejszą 'okręgówkę".

W 1984/85 San  poniósł 2 jesienne porażki w klasie okręgowej aby potem awansować do klasy międzyokręgowej.

- W tym roku rekordowa była także liczba zdobytych bramek. Po jesieni jest ich już 57 a absolutny rekord goli w całym sezonie wynosi 90 . Tyle zdobył San w sezonie 1992/93 (przy mniejszej o 2 liczbie drużyn niż obecnie). Wtedy finiszujący na drugim miejscu zespół awansował do klasy okręgowej. Był to ostatni sezon gry pod nazwą San Olszowiec.

Do pobicia rekordu potrzeba 34 goli i wydaje się to być w zasięgu zawodników Sanu.

Drugi pod względem zdobytych goli był sezon 2008/09 gdy uzyskano 73 bramki w A klasie.