Kolejna wysoka wygrana

Mimo nieobecności kilku podstawowych zawodników San odniósł kolejne wysokie zwycięstwo. Przełamywanie obrony drużyny z Kotowej Woli zajęło jednak trochę czasu. Do przerwy San prowadził tylko 2-1 po płaskich strzałach J. Sieka, a w kilku sytuacjach zabrakło wykończenia. W drugich 45 minutach losy meczu rozstrzygnięto w krótkim czasie. Najpierw Sulaiman dobił strzał J. Sieka, a chwilę potem ''Kuba'' będąc sam w polu karnym trafił w róg bramki gości. Wynik podwyższali jeszcze P. Pięta po rzucie karnym i M.Brak. Hattrick Jakuba Sieka był pierwszym tego typu osiągnięciem w ligowym meczu seniorów. Jednak również trzy bramki zdobył w pamiętnym meczu pucharowym ze Stalą Nowa Dęba (3:2) w 2011 roku. Wideo z meczu San Kotowa poniżej.