Efektowne bramki w nowych strojach

W nowych żółto czarnych strojach ufundowanych przez Witolda Sieka pochodzącego z Kłyżowa byłego piłkarza zaprezentował się San minionej niedzieli. Tym samym po 7 latach San wraca do podstawowego kompletu w barwach klubowych.  Po trudnej pierwszej połowie w drugich 45 minutach kłyżowska drużyna bezdyskusyjnie dominowała na boisku raz po raz dochodząc do dogodnych sytuacji strzeleckich. Najpierw Jakub Siek popisał się efektownym zagraniem stopą i technicznym muśnięciem zdobył oczekiwaną bramkę. Potem pięknym uderzeniem lewą nogą w samo okienko podwyższył Daniel Cichoń. Co prawa gości stać było na uzyskanie kontaktowej bramki, ale San Kłyżów nadal przeważał i kolejne dwie bramki dla tej drużyny to chyba najniższy wymiar kary dla imiennika z Wrzaw, gdyż okazji było jeszcze sporo. Wideo poniżej .

San Kłyżów - San Wrzawy 4:1 (0:0)

1:0 49' J. Siek, 2:0 56' D. Cichoń , 2:1 58' K.Żak , 3:1 71' D. Cichoń , 4:1 73' K. Bąk