Pewna wygrana Sanu

San nie miał większych problemów z pokonaniem drużyny z Wielowsi. Wszystkie bramki zdobywali młodzi zawodnicy: Jakub Siek 2 i jedną Damian Kata. Prowadzenie San uzyskał po strzale głową Sieka. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 silnym strzałem w róg. Wynik strzałem głową ustalił najmłodszy w drużynie Sanu Kata wykorzystując dośrodkowanie Mroczka.Okazji na kolejne bramki było więcej, m.innymi  jeden gol nie został uznany i bramkarz gości wybronił rzut karny wykonywany przez P.Drąga przy stanie 2:0. Goście najlepszą sytuację mieli już przy stanie 3:0 ale Sakowski dobrze bronił strzał z bliska.

1:0 J. Siek 9', 2:0 J.Siek 50", 3:0 D.Kata  69'

San Kłyżów: Sakowski - Piotr Drąg, Maciej Siek (85' Piotr Jeż),Sylwester Kutyła (45 Damian Kata), Tomasz Tofil (68' Piotr Pięta), Andrzej Nalepa, Kamil Bąk, Roni Sulaiman, Dawid Mroczek, Jakub Siek (80' Adrian Sudoł), Paweł Chmiel (71' Wojciech Kornacki)