Dwa remisy na inauguracje ligi

Remisem 2:2 zakończył się mecz Ceramiki Hadykówka z Sanem. Spotkanie potoczyło się według scenariusza doskonale już  znanemu kibicom A klasy w tym roku. San przegrywał i odmienił losy spotkania dopiero w doliczonym czasie gry. W tym roku to już 6 mecz ligowy (na 16 rozegranych) w którym San odbiera przeciwnikowi punkty w ostatnich sekundach zmagań. Po bezbramkowej pierwszej połowie goście w odstępie kilku minut zdobyli dwie bramki. San kontakt złapał dzięki rzutowi karnemu wykorzystanemu przez Drąga. Jednak na wyrównanie przyszło poczekać do 92 minuty. Wówczas niespełna 17 letni Damian Kata który powrócił do zespołu po wypożyczeniu do juniorów młodszych Stali Stalowa Wola szczęśliwie (piłka odbita od jego pleców po wolnym Sieka) zdobył bramkę dającą gościom 1 punkt. To pierwsza bramka tego zawodnika w lidze seniorów.

W tym meczu z różnych przyczyn zabrakło kilku zawodników. Jednak z zespołu nikt nie odszedł do innego. Wracają za to wspomniany Kata oraz Sylwester Kutyła (zadebiutował w końcówce) oraz po kilkuletniej przerwie Paweł Kutyła.

W meczu juniorów również padł wynik 2:2.