Zwycięstwo na koniec - San na 6 miejscu! (wideo)

Do ostatniego meczu sezonu San przystąpił mocno osłabiony. W porównaniu z wcześniejszym meczem ze Zdziarami zabrakło trzech podstawowych zawodników w tym bramkarza. W tej sytuacji w bramce wystąpił od początku zawodnik z pola. A ponieważ rywalem był niepewny jeszcze utrzymania, ale solidnie punktujący na wiosnę Grębów można było drżeć o wynik. Jednak okazało się, że San kontrolował spotkanie i stwarzał sobie wiele sytuacji strzeleckich, ale nawet w sytuacjach sam na sam bronił bramkarz gości. Bramki zdobyli K.Bąk i J.Siek. Goście dopiero w ostatnich 30 minutach śmielej zaatakowali, ale kontaktową bramkę zdobyli zbyt późno (90 minuta), aby wywieźć chociaż punkt.

Ostatecznie jednak korzystne wyniki w innych meczach sprawiły, że mimo porażki Słowianin Grębów uniknął baraży o pozostanie w klasie okręgowej.

Warto zauważyć, że szóste miejsce w klasie okręgowej to najlepszy wynik Sanu od 20 lat!. W 1998 roku miejscowa drużyna zajęła 4 miejsce w ówczesnej klasie okręgowej województwa tarnobrzeskiego w której grało kilka drużyn obecnie w granicach woj. lubelskiego i świętokrzyskiego.

Udana była zwłaszcza runda w której San zajął wysokie 4 miejsce dając się wyprzedzić tylko czołowej trójce dominującej w obecnym sezonie.

Zdobycz punktowa:

jesień - 21 pkt 5-5-6 - bramki 28:46

wiosna - 34 pkt 11-1-5 - bramki 45:36

Strzelcy - D.Mroczek - 22, B.Madej - 16, D.Cichoń - 8, K.Bąk - 8, J.Siek - 6, D.Kata - 4 oraz po jednej - J.Szelest , S.Kutyła, D.Pieta, P.Pieta, A.Maziarz, M.Brak, M.Siek, A.Serwacki

San Kłyżów - Słowianin Grębów 2:1 (1:0)

1:0 K.Bąk 11', 2:0 J.Siek 48', 2:1 P.Kloc 90'