Wygrana w zaległym meczu

W zaległym meczu San wysoko pokonał Sannę Zaklików w zaległym meczu. Zaczęło się źle i goście szybko wyszli na prowadzenie. Z biegiem tej połowy uwidaczniała się przewaga gospodarzy czego efektem były 3 bramki. Najpierw J.Siek po indywidualnej akcji pokonał bramkarza gości strzelając w górny róg z ostrego kąta. Prowadzenie to zasługa W.Kornackiego który w zamieszaniu z bliska skierował piłkę do siatki. Tuż przed przerwą P.Chmiel w sytuacji sam na sam przerzucił piłkę nad bramkarzem.

Na początku drugiej połowy Sanna zdobyła kontaktową bramkę gdy jej zawodnik strzałem pod poprzeczkę wykończył szybka kontrę. Jednak już 3 minuty później dwubramkowe prowadzenie Sanu dała celna główka Chmiela. Goście mieli jednak znakomitą okazję na uzyskanie kolejnej kontaktowej bramki ale Sakowski wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem Sanny. Wynik ustalił J.Siek z rzutu karnego.

Mimo iż w Kłyżowie liczono na więcej punktów tej jesieni to 10 pkt w ostatnich 4 meczach można uznać za b. dobry wynik. Tym bardziej ze w końcówce sezonu drużynę dotknęła dawno nie spotykana ilość kontuzji które przydarzyły się zawodnikom którzy mecze zaczynają w pierwszym składzie. Madej, Bąk, T.Kornacki. W ostatnim meczu nie zagrał dodatkowo Mroczek.

Prośba o podesłanie składów z kilku brakujących spotkań.

San Kłyżów - Sanna Zaklików 5:2 (3:1)

0:1 goście 5', 1:1 J.Siek 36', 2:1 W.Kornacki 42', 3:1 P.Chmiel 44', 3:2 goście 51', 4:2 P.Chmiel 54', 5:2 J.Siek 75' k