Wisan skuteczniejszy niż San

San uległ Wisanowi 1:3. Goście zaimponowali efektywnością w pierwszej połowie i skutecznie wykończyli swoje najgroźniejsze akcje. Tego niestety zabrakło u gospodarzy i albo bramkarz gości bronił strzały z bliska, albo po główce z kilku metrów piłka trafiła w poprzeczkę. W drugiej połowie mimo momentami mocnego naciskania udało się zdobyć tylko bramkę honorową, przedniej zresztą urody po strzale w wolnego.

San Kłyżów - Wisan Skopanie 1:3 (0:3)

0:1 D.Kubisztal 12', 0:2 D.Kubisztal 37', 0:3 K.Lis 39', 1:3 D.Cichoń 81'

San Kłyżów - WISAN Skopanie 1:3 (0:3) gol 0:1 12' Dawid Kubisztal (asysta Kacper Lis) gol 0:2 37' Dawid Kubisztal (asysta Kacper Panek) gol 0:3 39' Kacper Lis (asysta Dawid Kubisztal) gol 1:3 81' Daniel Cichoń