Strona Sanu juz na nowej wersji futbolowo

Jak widać stronka Sanu została przeniesiona z poprzedniego futbolowo 1 na nową wersje futbolowo 2. Powodów tego kroku jest kilka. Główny to taki że poprzednia wersja futbolowo nie jest już rozwijana a w przyszłości planowane jest jej wyłączenie. Im wcześniej więc nastąpi przeniesienie tym więcej danych zostanie wprowadzonych do systemu. Na obecną chwilę tylko 3 adminów w naszej lidze zdecydowało sie przenieść stronę ale zapewne ta liczba będzie rosnąc. W nowej wersji w profilu zawodnika można znaleźć dane z jego występów w poprzednich sezonach a nie tylko w trwającym jak to było w tradycyjnym futbolowo gdzie dane się kasowały z każdym rokiem. Nowy system wymaga znacznie mniej czasu do jego obsługi niż poprzednia wersja. Może na razie nie ma niektórych elementów z poprzedniej wersji ale część ma być wprowadzana a system będzie sukcesywnie ulepszany.

Adres stronki z poprzedniej wersji został przeniesiony na tą nową aby nie było dużo zamieszania z podmiana linków na innych stronach.

Na nowej stronce raczej nie będzie wielu aktualizacji chyba że znajdą się wreszcie osoby chętne do jej współtworzenia.

Brakuje też wspołpracownika ktorzy dostarczalby informacje o meczach juniorów dlatego na razie brak newsów o ich meczach.

Część danych z poprzedniej strony została już przeniesiona na nową. Poprzednia wersja nadal znajduję się tutaj: http://sanklyzow.s.futbolowo.pl/.

Na obrazku zamieszczono zrzuty wyglądu poprzednich stron i ich ważniejszych stylów - pewnie już niektórzy zapomnieli jak wyglądały. Pierwsza strona Sanu powstała ponad 10 lat temu i była jedna z pierwszych w podokręgu. Druga od 2007 do 2013 roku działała na bnx.pl kolejne dwie wersje utworzono już na bazie futbolowo.