Koniec rundy jesiennej

W ostatnich dwóch meczach San spotkał się z sąsiadami z tabeli i zwyciężył 2:1 w Jadachach oraz zremisował u siebie ze Spartą Jeżowe 1:1.

Ostatecznie rundę jesienną zamykamy z dorobkiem 15 punktów. Na pewno widać regres w porównaniu z poprzednim sezonem. Wtedy jesienią było 21 punktów pomimo braku gry na własnym boisku oraz aż 34 pkt na wiosnę.

Jednak trzeba brać pod uwagę znaczne osłabienia kadrowe. Przed obecnym sezonem odeszło/przerwało karierę czterech czołowych zawodników w tym zdecydowanie najskuteczniejszy strzelec drużyny. Do tego trzeba doliczyć kilka kolejnych ubytków wśród zawodników drugiego planu oraz kłopoty z wystawieniem najmocniejszej jedenastki z tych którzy pozostali.

Osłabienia więc spore, a właściwie jedyne nowe nieepizodyczne uzupełnienia składu to zawodnicy w wieku juniora. W tej sytuacji te 15 punktów nie jest więc wynikiem bardzo słabym. Jednak aby myśleć o odrabianiu strat wiosną potrzeba wzmocnienia składu. Słaba postawa 4 ligowców w regionie może sprawić, że bezpośrednio spadnie aż 6 zespołów i trzeba celować w  przekroczenie liczby 40 pkt. na koniec sezonu.